Obróbka tworzyw sztucznych

Asortyment naszej firmy jest szeroki i tym samym w trosce o dobro klienta oferujemy mu również przygotowane przez nas gotowe elementy z tworzyw sztucznych. 

Obróbka komponentów z tworzyw konstrukcyjnych

Tworzywa sztuczna można obrabiać na szereg różnych sposobów, lecz najbardziej godna jest tu polecenia obróbka CNC. Wynika to przede wszystkim z tego, że jest to wydajne i jednocześnie tanie rozwiązanie. Idealnie sprawdza się w kontekście małych i średnich serii produkcyjnych.  Wykonujemy elementy gotowe z  profili, płyt oraz prętów i tulei z tworzyw sztucznych.

 

 gotowe elementy konstrukcyjne z tworzywa sztucznego

Przy tworzeniu detali gotowych wykorzystujemy wszystkie dostepne na rynku tworzywa sztuczne konstrukcyjne, między innymi: PA, POM, PC, PVDF, PET, PA,  PP, PE,  PTFE , PMMA oraz tekstolit.

Możliwości wykorzystania gotowych elementów na bazie tworzyw sztucznych

Przygotowane przez nas wyroby na bazie sztucznych tworzyw wykorzystywane są w wielu sektorach gospodarki. Można tu wymienić przykładowo przemysł górniczy, maszynowy, hutniczy czy też spożywczy.  Komponenty na bazie tworzyw sztucznych z powodzniem znalazły zastosowanie jako: prowadnice łańcuchowe, rolki  transporte, tuleje dystansowe bądź też wszelkiego typu kóła zębata a także osłony maszyn i urządzeń.

gotowe okrągłe elementy na bazie tworzyw sztucznych

Doradztwo techniczne

Jesteśmy w stanie każdemu zainteresowanemu udzielić fachowego doradztwa w kwestii doboru optymalnego materiału, tworzeniu próbek oraz prototypów. Nastawiamy się na potrzeby klienta i zawsze dążymy do spełnienia jego oczekiwań w kwestii zamówienia.

tworzywa sztuczne po obróbce CNC